Aktualności


02.04.2019
Konferencja POPiHN
1 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbyła się roczna konferencja Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. ... więcej »
10.12.2018
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego wyróżniona przez Ministerstwo Rozwoju i Przemysłu oraz Global Compact Network Polska
Ministerstwo Rozwoju i Przemysłu oraz Global Compact Network Polska uznają i wysoko oceniają działania oraz wysiłki POPiHN skoncentrowane na realizacji Celów zrównoważonego Rozwoju i 10 Zasad United Nations Global Compact. ... więcej »
19.11.2018
POPiHN partnerem honorowym kampanii: "Pierwsza doba bez smogu"
W trosce o zdrowszą przyszłość znani Polacy zaangażowali się w kampanię antysmogową „Pierwsza Doba bez Smogu”, organizatorami której są Global Compact Network Poland oraz Grupa Walk. POPiHN dołączyła do grona partnerów honorowych. ... więcej »
04.07.2018
Nowy system znakowania paliw
Już wkrótce klienci stacji paliw zauważą nowe oznaczenia na dystrybutorach. ... więcej »
06.04.2018
Konferencja POPiHN
5 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbyła się roczna Konferencja Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego. ... więcej »
26.09.2017
URE przypomina o comiesięcznym obowiązku sprawozdawczym dot. paliw ciekłych
Urząd Regulacji Energetyki przypomina o nowym obowiązku zgłaszania do Prezesa URE comiesięcznego sprawozdania o rodzajach oraz ilości wytworzonych, przywiezionych i wywiezionych paliw ciekłych, a także ich przeznaczeniu. ... więcej »
11.09.2017
Branża paliwowa zaskoczona propozycją MIiB
Stanowisko Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego w sprawie wymagania wyposażenia stacji paliw w wydzielone pomieszczenia do karmienia i przewijania niemowląt ... więcej »
28.07.2017
Stanowisko POPiHN - pomieszczenia do karmienia i przewijania dzieci na stacjach paliw
POPiHN wystosowała pismo do Ministra Infrastruktury i Budownictwa, odnośnie do zapisu o pomieszczeniach do karmienia i przewijania dzieci, zawartego w projekcie rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. ... więcej »