Nasze programy


2014-07-25
Cała Polska zaangażowana w akcję „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”
Ze statystyk policji wynika, że przez miesiąc trwania kampanii, tj. od 9 czerwca do 9 lipca, przeprowadzono łącznie 505 539 kontroli drogowych, w trakcie których rozdawanych było 440 tys. naklejek. W inicjatywę angażuje się coraz więcej podmiotów, które chcąc zamanifestować hasło „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” pomagają w dystrybucji naklejek. ... więcej »
2014-02-24
Dożywocie z poczuciem winy. Uważaj na pieszych. Kampania społeczna PBD
Jedną trzecią wszystkich ofiar wypadków drogowych w Polsce stanowią piesi. W 2012 r. w ponad 10 tysiącach wypadków, zginęło 1152 osób a 9548 zostało rannych. Najwięcej pieszych zginęło w listopadzie i właśnie ten miesiąc jest najtragiczniejszym w roku pod względem liczby wypadków z udziałem pieszych. Pod względem bezpieczeństwa pieszych Polska wyraźnie odstaje od innych państw europejskich. ... więcej »
2013-06-12
Odpowiedzialny biznes realizowany w Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego
POPiHN, jako organizacja pracodawców, również działa na rzecz stworzenia w pełni konkurencyjnego, przyjaznego klientom rynku przy zapewnieniu bezpiecznego i zrównoważonego rozwoju zrzeszonych w niej przedsiębiorstw oraz wypracowania takiego otoczenia prawnego dla branży paliwowej w Polsce i Unii Europejskiej, które zapewniłoby stworzenie w pełni konkurencyjnego i transparentnego rynku, z pożytkiem dla całej polskiej gospodarki i wszystkich klientów. ... więcej »